Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

Bizim İçin Hepiniz Kıymetli Ve Özelsiniz

Belediye çalışanları için her ay düzenli olarak doğum günü programları düzenleyen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Nisan ayında doğan çalışanlarını da unutmadı. Nisan ayında doğan 160 personel için kahvaltılı doğum günü programı düzenleyen Başkan Demircan, çalışanlarla birlikte doğum günü pastasını keserek hediyelerini verdi. Aynalıkavak Semt Konağı’nın bahçesinde gerçekleştirilen kutlamaya aileleriyle birlikte katılan personel, canlı müzik eşliğinde keyifli dakikalar geçirdi. Programda, Aynalıkavak Semt Konağı öğrencilerinin sergilediği halk oyunu da büyük beğeni topladı.

 İNSANLARA BU ÖZEL ANLARINI TESLİM ETMEMİZ LAZIM

Başkan Demircan, etkinlikte yaptığı konuşmada, insanların eşit olarak yaratıldığını hatırlatarak,“Eşit varlıklar olarak da dünyadaki büyük senaryonun birer parçaları olarak yaşıyoruz. Bu senaryoda bazısına başkanlık görevi verilirken bazılarına da işçilik görevi veriliyor. Sonuçta bizler alkışı rollerimizi iyi yapmaktan alacağız. Bizim için hepiniz kıymetli ve özelsiniz. İnsanların bu özel anlarını anlayıp onlara teslim etmemiz lazım.Keşke herkesin doğum gününü kendi gününde kutlayabilsek ama olmuyor. Onun için ayda bir kezdoğum günü programı yapıyoruz. Bu işten çok keyif alıyorum ve çok mutlu oluyorum. Bu vesileyle anılmak iyi bir şey diye düşünüyorum hepiniz İyi ki doğdunuz.” dedi.

 BAŞKANIMIZ ÇOK İNCE DÜŞÜNMÜŞ SAĞ OLSUN

Başkan Demircan’ın kendileri için hazırladığı doğum günü etkinliğine katılan Cevdet Sönmez, 20 senelik belediye işçisi olduğunu söyleyerek,“Başkanımızın bizi hatırlayıp doğum günü pastası kesmesi gerçekten gurur verici bir şey. Bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum.”dedi. Dilken Mehmetoğlu ise,“Çok onurlandık, başkanımız çok ince düşünmüş sağ olsun. Hepimizi çok mutlu ettiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi