Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

Buz Pateni Eğlencesi Kasımpaşa Sahili’nde

Geçtiğimiz yıl Kasımpaşa Sahili’nde binlerce öğrenciyi Buz Pateni sporu ile tanıştıran Beyoğlu Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğü, bu sene de Buz Pateni keyfini aynı konumunda sürdürecek. Sekizinci sezonuna hazırlanan Buz Pistine girmek için her sene olduğu gibi bu sene de geri dönüştürülebilir atık madde getirmek yeterli olacak.

Açıldığı günden bu yana hem öğrencilerin hem de ailelerinin takdirini kazanan ve yoğun ilgi ile karşılaşan Beyoğlu Belediyesi Buz Pisti, Cezayirli Gazi Hasan Paşa Parkı’nda yerini almaya başladı.

Gençlerimize geri dönüşüm bilinci kazandırmak ve doğaya destek olmaları karşılığında alacakları biletler ile buz pateni keyfi yaşatmak için kurulan buz pisti, 31 Mart 2018’e kadar hafta içi 09.00-18.00 hafta sonu ise 10.00-19.00 saatleri arasında hizmete açık olacak. Kışın en güzel sporları arasında yer alan buz pateni keyfini sürecek olan gençlerimiz için paten, kask ve tüm korumalıklar belediyemiz tarafından karşılanıyor.

Buz pisti içerisinde gençlerimize uzman eğitmenler eşlik ediyor olacak. Eğitmenlerimiz hem pist içerisinde uyulması gereken kuralları anlatacak hem de verecekleri eğitimler ile gençlerin eğlencesine eğlence katacak. Renkli görüntülere sahne olan Beyoğlu Belediyesi Buz Pisti’nde yeni sezon heyecanı 1 Ocak 2018 itibarı ile başlıyor. Doğaya Destek Sizden, Buz Pateni Biletiniz Bizden!

 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi