Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

Üniversite Tercih Destek Merkezi

Beyoğlu LYS Tercih Destek Merkezi

Gençlerimizin hayatlarında önemli bir yer tutan üniversite sınavı, sırasını tercih dönemine bırakıyor. Hayatlarına yön verecek olan öğrencilerimizin, tercihlerini doğru bir şekilde yapabilmesini sağlamak ve onlara değerlendirebilecekleri alternatifleri sunmak için Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi’nde “Üniversite Tercih Destek Merkezi” kuruluyor.

Beyoğlu Belediyesi Gençlik Merkezi, kurulduğu günden bu yana gençlerin sosyal, kültürel ve sportif alanlarda kendilerini geliştirmeleri ve yeni beceriler kazanmaları konusunda destek oluyor. Üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için düzenlediği YGS ve LYS Hazırlık Kursları, üniversite tanıtım gezileri ve sınav stresini aşarak motivasyonlarını arttırıcı seminerler düzenleyerek sınavdan önce öğrencilerin yanında olan Gençlik Merkezi, sınavdan sonra da doğru tercih yapabilmeleri için Üniversite Tercih Destek Merkezi ile yanlarında olmaya devam ediyor.

18-24 Temmuz tarihleri arasında aktif olacak Üniversite Tercih Destek Merkezi, Beyoğlu Belediyesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi işbirliği ile açılıyor. Tercih döneminin başından sonuna kadar öğrencilere yardımcı olacak uzman eğitimciler, hafta sonu da dâhil 10.00-18.00 saatleri arasında Gençlik Merkezi’nde yerlerini alacaklardır. 

 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi