Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

Başkan’dan Fen İşleri Müdürlüğü personeline sürpriz

24 Ağustos 2016

Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Demircan, personelle kahvaltıda bir araya geldi. Çalışanların istek ve önerilerini dinleyen Demircan, daha sonra Kasımpaşa'da restorasyonu devam eden Cezayirli Hasanpaşa Kışlası Camii’ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü personeliyle kahvaltıda bir araya geldi. İşçilerle uzun uzun sohbet eden Başkan Demircan, personelin istek ve önerilerini de dinleyerek fikir alış verişinde bulundu. Çalışanlara gösterdikleri üstün gayretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan demircan, başarılarının devamını diledi. Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışmalarıyla ilgili bilgi de alan Başkan Demircan’a başkan yardımcıları ve birim müdürleri eşlik etti.

CEZAYİRLİ HASANPAŞA KIŞLASI CAMİİ’NİN RESTORASYONU ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Başkan Demircan, daha sonra bölgeyi gezerek vatandaşlarla bir araya geldi. Kaptanpaşa mahallesinde yapımı devam edem yol ve kaldırım çalışmalarını da inceleyen Başkan Demircan, Kasımpaşa'da restorasyonu devam eden Cezayirli Hasanpaşa Kışlası Camii’nin çalışmaları Hakkı'nda bilgi aldı.

Haberin fotoğrafları için Tıklayınız...

 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi