Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

Beyoğlu'nda eğitim yaz okulu ile devam ediyor

10 Ağustos 2018

Beyoğlu’nda çocukların yaz tatillerini verimli geçirmelerini sağlamak amacıyla Semt Konaklarında açılan Yaz Okulu bu yıl da yoğun ilgi gördü. 7-14 yaş arası çocukların katıldığı Yaz Okulunda; Futboldan Basketbola, Satrançtan Masa Tenisine kadar 9 farklı branşta eğitim veriliyor.

 

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla birçok projeye imza atam Beyoğlu Belediyesi, çocukların gelişimine destek olmak amacıyla bu yıl da Semt Konaklarında Yaz Okulu açtı. Değerler eğitimi derslerinin yanı sıra sanatsal branşlarda da eğitimler verildiği yaz okulunda öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. 7-14 yaş grubu için açılan okulda, çocuklar Futboldan Basketbola, Satrançtan Masa Tenisine kadar 9 farklı branştan istediğini seçerek eğitim alabiliyor.

ÇOCUKLARIN SOSYAL GELİŞİMİNE TAM DESTEK

Tamamen ücretsiz olan Semt Konakları Yaz Okulu’nda çocuklar Futbol, Basketbol, Voleybol, Satranç, Savunma Sporları, Jimnastik, Masa Tenisi, Yelken ve Yüzme branşlarından ilgi alanlarına göre tercih yaparak kabiliyetlerini keşfetme imkanı buluyor. Eğitimler Semt Konakları ile ilçenin farklı noktalarında bulunan parklarda veriliyor. Çocukların sosyal gelişimini destekleyen yaz okulunda eğitim için gerekli olan tüm materyaller Beyoğlu Belediyesi tarafından ücretsiz olarak temin ediliyor.

HEDEF SAĞLIKLI VE BİLİNÇLİ NESİLLER

Çocukların tatil dönemlerini verimli geçirmeleri için Yaz Okullarını açtıklarını belirten Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Hedefimiz sağlıklı ve bilinçli nesiller yetiştirmek. Bu hedef doğrultusunda Semt Konaklarımızda ve Gençlik Merkezlerimizde birçok sportif, sanatsal ve eğitici kurslar açıyoruz. Yaz Okullarımız da bu aktivitelerden bir tanesi.” dedi.

 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi