B

Beyoğlu'nun Tüm Renkleri...
E

Beyoğlu'nun Tüm Renkleri...
Y

Beyoğlu'nun Tüm Renkleri...
O

Beyoğlu'nun Tüm Renkleri...
Ğ

Beyoğlu'nun Tüm Renkleri...
L

Beyoğlu'nun Tüm Renkleri...
U

Beyoğlu'nun Tüm Renkleri...
B

Beyoğlu'nun Tüm Renkleri...
E

Beyoğlu'nun Tüm Renkleri...
L

Beyoğlu'nun Tüm Renkleri...
E

Beyoğlu'nun Tüm Renkleri...
D

Beyoğlu'nun Tüm Renkleri...
İ

Beyoğlu'nun Tüm Renkleri...
Y

Beyoğlu'nun Tüm Renkleri...
E

Beyoğlu'nun Tüm Renkleri...
S

Beyoğlu'nun Tüm Renkleri...
İ

Beyoğlu'nun Tüm Renkleri...
BEYOĞLU BELEDİYESİ

Komisyonlar

DENETİM KOMİSYONU ÜYELERİ
1.ARİF KÖKLÜ
2.ZAFER TAHMAZ
3.İSMAİL SÖYLEMEZ

 

ETİK KOMİSYONU ÜYELERİ
1.SELİM ERBAŞ
2.BEKİR UYANIK
3.MÜCAHİT BİRBEN

 

BÜTÇE KOMİSYONU ÜYELERİ
1.MUZAFFER SERT
2.SEZAYİ ÇİMEN
3.YASİN BALCI
4.BİRSEN DERDİYOK

 

İMAR KOMİSYONU ÜYELERİ
1.İLHAN TURAN
2.MEHMET ERDOĞAN
3.GÜRKAN KIRICI
4.İRFAN KARAKUŞ

 

HUKUK KOMİSYONU ÜYELERİ  
1.ŞERİFE TAŞBAŞI
2.İBRAHİM YILMAZ
3.NURETTİN SAKİN
4.MEHMET ALİ MENDİLLİOĞLU

 

MESKEN VE GECEKONDU KOMİSYONU ÜYELERİ
1.İLHAN TURAN
2.NECDET BEKÇİ
3.MUSTAFA YURTSEVER
4.ZABİT AKBAŞ

 

DAİMİ ENCÜMEN ÜYELERİ
1.MUSTAFA YURTSEVER
2.AV. ŞERİFE TAŞBAŞI
3.METİN GÜNEŞ

 

İKTİSAT VE TARİFE KOMİSYONU ÜYELERİ
1.TURAN TOPAL
2.ŞENOL CENGİZ
3.EKREM ÇAKMAKTAŞ
4.ERDAL BAYRAM

 

KÜLTÜR SANAT VE SPOR KOMİSYONU
1.YASİN BALCI
2.NECDET BEKÇİ
3.YAPRAK ARIMAN
4.İSMAİL SÖYLEMEZ

 

SAĞLIK VE ÇEVRE KOMİSYONU ÜYELERİ
1.ABDULİLAH YEŞİLDAL
2.HALİT KONUKÇU
3.NEZAKET ŞİMŞEK
4.GAMZE ERYILDIZ

 


BELEDİYE BİRLİKLERİ ÜYELİKLERİ

 

1. UCLG-MEWA, BİRLEŞMİŞ KENTLER VE YEREL YÖNETİMLER
www.uclg-mewa.org

2. Eurocities: 1986 yılında kurulmuş olan Eurocities, Avrupa şehirler ağıdır. Brüksel merkezlidir. Bu ağa kayıtlı 30 Avrupa ülkesi ve 140 farklı şehrin yerel yönetimi vardır.
www.eurocities.eu

 

3. COPPEM: Comitato Permanente Partenariato Euromeditarraneo Dei Poteri Locali e Regionali : Avrupa Akdeniz yerel ve bölgesel işbirliği
www.coppem.org

 

4. TC.MARMARA VE BOĞAZLARI BELEDİYELER BİRLİĞİ : www.marmara.gov.tr
ASİL ÜYE
1.ÖZCAN TOKEL
2.TAHSİN KILIÇ
YEDEK ÜYE
1.METİN GÜNEŞ
2.ADNAN KAYA

 

5. TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ : www.tarihikentlerbirligi.org
ASİL ÜYE
1.ÖZCAN TOKEL
YEDEK ÜYE
1.İRFAN ŞAHİN

 

6. ANADOLU BELEDİYELER BİRLİĞİ :
ASİL ÜYE
1.ÖZCAN TOKEL
2.ZAFER TAHMAZ
YEDEK ÜYE
1.HARUN MUŞ
2.HASAN KARACAN

 

7. İSTANBUL BOĞAZI BELEDİYELER BİRLİĞİ :
ASİL ÜYE
1.ÖZCAN TOKEL
2.AFİFE BİRİCİK ALANSON
YEDEK ÜYE
1.CANAN TÜLAY DOĞULU
2.METİN GÜNEŞ

 

8. HALİÇ BELEDİYELER BİRLİĞİ :
ASİL ÜYE
1.ÖZCAN TOKEL
2.ZAFER TAHMAZ
YEDEK ÜYE
1.NECDET BEKÇİ