Yardım

Bireysel e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

    Yardım

Kurumsal e-Belediye

Sisteme Bireysel giriş yaparak ikametgah bilgililerinize lorem bilgilerinize ulaşıp güncelleyebilir, vergi borcu ve ipsum lorem hakkında bilgi edinip borçlarınızı Online olarak ödeyebilirsiniz.

 

Yasemin ÖzenBireysel Kullanıcı

 Ayarlar Çıkış

Kişisel Bilgiler

 
51264581220 0532 154 1215 Tomtom Mah. Eski Çiçekçi Sk.
No:3 Beyoğlu
12.95TL  
 

Beyoğlu Belediyesi Hizmetler

 
 
Beyoğlu Belediyesi İletişim Merkezi444 0 160EN
-
-
-
 
 

Sitelerimiz

Bakarsan Beyoğlu
Beyoğlu’nun tarihi dokusunu koruyarak, kamu alanlarının yaşam kalitesini arttıracak, Beyoğlu Markasının yükselmesini sağlayacak projeler üretmek amacıyla kurulmuştur. 
Site Adresi
: www.bakarsanbeyoglu.com

 

Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi
Beyoğlu Belediyesi'nin öncülüğünde gerçekleştirilecek nitelikli sanatsal projeler, yayınlar ve yüzyıllık Beyoğlu tarihini bugüne, bugünün Beyoğlu'sunu da gelecek yüzyıllara taşıyacak belgesel çalışmalar ile Beyoğlu Sanat Galerisi ulusal ve uluslararası platformlarda yerini almayı hedeflemektedir.
Site Adresi: www.beyoglusanatgalerisi.com

 

Beyoğlu Belleği
Beyoğlu Belleği projesi, sınırları içinde çok katmanlı tarihi ve kültürel değerleri barındıran, her zaman çok cazip bir araştırma konusu olan Beyoğlu’na dair tarih ve kültür yoğunluklu bir araştırma merkezi oluşturmak, dağınık kaynaklarda bulunan bilgi ve belgeyi bir araya toplayarak Beyoğlu Belleği Araştırma Merkezi’nde ve web üzerinden geniş kitlelerle paylaşmaktır.
Site Adresi: bellek.beyoglu.bel.tr

 

Beyoğlu Büyük Dönüşüm
Beyoğlu'nun yenilenmesini sağlayacak Beyoğlu Büyük Dönüşüm projesiyle, çöküşün durdurulması, bölgenin daha güvenli, sağlıklı, yaşanabilir ve kentle bütünleşmiş bir alan haline getirilmesi, Beyoğlu'nda yeni bir yaşam merkezi oluşturulması hedefleniyor.
Site Adresi: www.beyoglubuyukdonusum.com

 

Beyoğlu Gençlik Meclisi
Beyoğlu'nda yaşayan gençlerin yerel yönetimlerde daha fazla söz hakkı olması için 20.01.2010 tarihinde kurulan Beyoğlu Belediyesi Gençlik Meclisi, Beyoğlu Belediye Başkanı Sn. Ahmet Misbah DEMİRCAN’ın da katıldığı açılış toplantısı ile çalışmalarına başlamıştır.
Site Adresi: www.beyoglugenclikmeclisi.com

 

Beyoğlu Gençlik Merkezi ve Bilgi Evi
Beyoğlu Belediyesi’nin gençlik politikaları kapsamında Beyoğlu’ndaki 15–30 yaş arası gençlerin kültürel, sosyal açıdan gelişiminin desteklendiği, hayat becerisinin kazandırıldığı, gençlik çalışanları ve gönüllü gençlik ekipleri ile birlikte gençlik aktivitelerinin düzenlendiği merkezdir.
Site Adresi: bgm.beyoglu.bel.tr

 

Beyoğlu Gençlik Spor Merkezi
Gençlik Spor Merkezimiz ve ona bağlı tesisler, Beyoğlu gençlerinin sporla buluşma noktasıdır. Gençler, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda bu merkezlerde kendilerini geliştirmekte ve en başarılı olacakları dala yönlendirilmektedir.
Site Adresi: www.beyoglugenclikspormerkezi.com

 

Beyoğlu Kent Rehberi
Beyoğlu Belediyesi Dinamik Kent Haritası ile Beyoğlu'nda bulunan istediğiniz bir adresi veya önemli bir yeri harita üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Binaların kadastro bilgilerine ulaşabilir, pafta, ada, parsele göre arama yapabilirsiniz.
Site Adresi: http://kentrehberi.beyoglu.bel.tr:8080/KentRehberi/

 

Beyoğlu Sosyal Yardım
Belediyemizin vatandaşa hizmet sunduğu en etkin alanlardan biri olan Sosyal Hizmet anlamında yapılan çalışmaları en iyi şekilde sunmayı amaçlayan sitede, yapılan hizmetleri, yardım noktalarını ve birçok bilgiyi bulabilirsiniz.
Site Adresi: www.beyoglusosyalyardim.com

 

Beyoğlu TV
Beyoğlu ile ilgili televizyon haberleri, videolar, tanıtım filimleri, festival görüntülerini ve daha çeşitli videolara kolay ve hızlı şekilde ulaşılması amacıyla vatandaşların seyrine sunulmuştur.
Site Adresi: tv.beyoglu.bel.tr

 

 

Beyoğlu 7/24
Beyoğlu' nda yaşayanların Beyoğlu ile ilgili farklı kategorilerdeki haberleri bulabileceği haber portalı.
Site Adresi: http://www.beyoglu724.com

 

Eurocities
Beyoğlu, Avrupa’nın 14 ülkesinden 120 kentin temsilcilerini ağırladı. Eurocities-Avrupalı Kentler Birliği, “Kültür Forumu” için Beyoğlu’nu seçti. Forum, Beyoğlu Belediyesi’nin ev sahipliğinde 16-19 Ekim 2008 tarihleri arasında düzenlendi. 1986 yılında kurulan EUROCITIES, Avrupa şehirlerinin kültür, ekonomi vb. alanlarda biraraya gelmesini, ortak çalışma içinde olmalarını sağlamayı, bu şehirler arasındaki ilişkileri kuvvetlendirmeyi amaçlamaktadır.
Site Adresi: eurocities2008.beyoglu.bel.tr

 

E - İmar
Beyoğlu İlçemiz sınırlarında bulunan Uygulama İmar Planlarına vatandaşlarımızın en hızlı şekilde ulaşmaları için sanal ortamda hizmet vermekteyiz.
Site Adresi: http://kentrehberi.beyoglu.bel.tr:8080/EImar/

 

Güzel Beyoğlu
Beyoğlu Belediyesi, "Güzel Beyoğlu Projesi" ile başladığı kentsel tasarım çalışmalarına , "değişim devam ediyor" sloganıyla hızla ilerliyor. Beyoğlu ‘nda bölge bölge, cadde cadde yayılan değişimi görmek mümkün. Beyoğlu Belediyesi bu yenileme çalışmaları ile tarihi dokunun korunmasını, kent siluetinin iyileştirilmesini, yeni yapıların tarihi dokuya uyumlu yapılmasını amaçlamakta.
Site Adresi: guzelbeyoglu.beyoglu.bel.tr

 

Itri Klasik Türk Musikisi Ödülleri
“Itri Klasik Türk Musikisi Ödülleri”, Türk Musikisi alanında bugüne kadar yapılan, ülkemizdeki tüm musiki etkinliklerini kapsayan ve profesyonel çizgiden amatör çalışmalara kadar etkinliklerin ve performansların bütününü kucaklayan “ilk” ödül olma özelliğini taşıyor.
Site Adresi: www.itriodulleri.com

 

Kefken Çevre Yaz Kampı
Her yıl Beyoğlu’nda yaşayan ve yurt dışından değişim programıyla gelen öğrencilerin de aralarında bulunduğu, ortalama 5000 öğrenciyi misafir eden Kefken Çevre Yaz Kampı, denizin ve ormanın birleştiği, mavi ve yeşilin bütün tonlarını gördüğümüz bir doğa harikası olan kampımız, İzmit ili, Kandıra ilçesi, Kefken köyünde bulunmaktadır.
Site Adresi: kefken.beyoglu.bel.tr

 

Kent Konseyi
"Beyoğlu Belediyesi Kent Konseyi ” Beyoğlu’nda aktif olarak çalışan sivil toplum kuruluşlarının ve yerel yönetiminin birlikte hareket etmesini sağlamak için 2004 Temmuz ayında başlanmış bir girişimdir. Girişiminin başlangıç noktası; STK’ların birbirlerini tanıyarak ve birlikte hareket etmesini sağlamak; yerel yönetim ile STK’ların birbirlerine destek vererek faaliyetlerde bulunmasını sağlamaktır.
Site Adresi: kentkonseyi.beyoglu.bel.tr

 

Semt Konakları
Semt Konakları” Beyoğlu Belediyesi tarafından yerel halkın Yaşam Kalitesini arttırmak, eğitimden sağlığa, kültürel etkinliklerden sosyal-yardımlaşma hizmetlerine kadar pek çok hizmete daha hızlı, daha kolay ve kaliteli bir biçimde ulaşmasını sağlamak amacıyla Beyoğlu’nun farklı semtlerinde kurulmuş merkezlerdir.
Site Adresi: semtkonaklari.beyoglu.bel.tr

 

Smart Beyoğlu
Beyoğlu' nun akıllı yüzü Smart Beyoğlu.
Site Adresi: http://www.smartbeyoglu.com

 

Sultan II. Beyazıt Sempozyumu
Sultan II. Beyazıt Han'ın ölümünün 500. yılı olması dolayısıyla, Beyoğlu Belediyesi, Galatasaray Üniversitesi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve Topkapı Sarayı işbirliği ile Sultan II. Beyazıt Han döneminin incelenmesi amacıyla bu sempozyum düzenlenmektedir.
Site Adresi: sultanikincibeyazitsempozyumu.beyoglu.bel.tr

 

Turabibaba Kütüphanesi
Aslına uygun olarak yeniden inşa edilen Turâbi Baba Tekkesi, Beyoğlu Belediyesi Turabi Baba Kütüphanesi ve Bilgi Erişim Merkezi adı altında çocuk kütüphanesi olarak Beyoğlu’ndaki eğitim ve kültür hayatına büyük hizmetler veriyor. Bu hizmetlerin daha hızlı olabilmesi için kurulan internet sitesinde okuyucular ‘katalog taraması’ yaparak zaman kazanıyorlar. Kütüphanede bulunan eserleri siteden takip ederek, aradıklarını kolaylıkla edinebiliyorlar.
Site Adresi: kutuphane.beyoglu.bel.tr

 

Twin Towns
Beyoğlu Belediyesi Kardeş Şehirler sitesi
Site Adresi: twintowns.beyoglu.bel.tr

Vatandaşın Okmeydanı
Okmeydanı'ndaki bu büyük projenin sahibi Okmeydanı sakinleridir. Yol haritası İmar Planı'dır. Yol gösterici belediyedir. Mülk sahipleri İmar Planı'na uygun olarak dilediği gibi tasarruf eder. Belediye; yeni yapılaşmada, İmar Planı'na uygunluğu sağlar, bu konuda rehberlik eder, yardımcı olur.
Site Adresi: www.vatandasinokmeydani.com

 

Yeşilçam Ödülleri
"Yeşilçam Ödülleri", ismini, İstanbul'un sinema denince akla ilk gelen mekânından; halka açık film gösterimlerinin gerçekleştiği, her yıl yüzlerce film çeken firmaların bulunduğu, bugün de çağdaş sinema salonları, yapım şirketleri ve film festivalleriyle sinemanın kalbinin attığı Beyoğlu'ndaki Yeşilçam Sokağı'ndan alıyor.
Site Adresi: http://www.yesilcamodulleri.com.tr

 

 
 
 
 
 
Beyoğlu Belediyesi, Eurocities Avrupalı Kentler Birliği üyesidir.
 
© 2015 Beyoğlu Belediyesi